Jak to děláme?

Připravujeme jak tradiční českou, tak i moderní lehkou kuchyni. A hlavně z toho, co je poblíž a co zrovna roste.

Máme rádi staré kuchařky našich babiček, ale zároveň nám neunikne žádný nový trend, který dává smysl.

Pečeme ryby, vaříme těstoviny, krájíme ten nejkřehčí chleba z celého Brna a milujeme čerstvou zeleninu. Vybere si masožravec i vegetarián.

Hotová jídla bleskově zchladíme a zavakuujeme. Díky tomu k vám dorazí krásná a svěží. Krabičku pak stačí hodit do mikrovlnky.

Jak se to stalo?

Když se na konci devadesátek náš šéf Zdeněk vyučil kuchařem, normou tehdy bylo servírování polotovarů na talíře s jednotvárnou oblohou. A to mu nevonělo. Hledal proto restaurace, které chytaly vlnu moderního gastra. Chtěl pracovat jen na místech, kde se mohl zlepšovat a realizovat svoje nápady.

Nakonec jako každý perfekcionista zjistil, že vlastní vizi nikde nepřevede do reality lépe než ve svém. Tak vznikly Obědy od Zacha! Spolu s bráchou Petrem začali v roce 2016 vařit podle sebe. Chtěli zachovat kvalitu restauračního menu a vozit ho lidem do práce. A protože lidem chutnalo, o několik měsíců později už Zdeněk šéfoval celé vlastní kuchyni, ve které nikdy neuhneme z nastavených standardů.

Jak si u nás
objednat?

1 / Kontakt

Před první objednávkou nám, prosím, napište nebo zavolejte. Společně domluvíme formu platby a detaily doručení. Je to rychlovka.

2 / Objednávka

Po jednoduché registraci v objednávkovém systému si vyberete svá jídla. Objednat můžete do 15:00 předchozího dne. Když to nestihnete, může nás zkusit poprosit přes telefon.

3 / Doprava

Alespoň tři obědy vám po Brně a okolí dovezeme úplně zadarmo. Dál zatím nejezdíme, pokud teda neobjednáte rovnou pro celou firmu.

Dobrou chuť!